Kojicí korále… už jste o nich slyšeli? Jde o doplněk, který je určen pro ženy, které hledají specifické šperky, a to buď v období kojení dítěte, nebo jako netradiční módní doplněk. Jejich vzhled je různý a odráží se od kreativity tvůrce, který při jejich výrobě využívá různé tvary, barvy, materiály i množství korálků.

Kojící korále se jménem
Kojicí korále se jménem

Přestože jde o náhrdelník, jeho vlastnosti ocení především maminky malých dětí. Kombinace tvrdých a měkkých materiálů je totiž perfektní pro uvolnění bolavých a podrážděných dásní během prořezávání prvních zoubků, takže si v náručí miminko krásně uleví.

Korále poslouží také maminkám, jejichž děti mají nenechavé ručičky a pusinky a neustále se jim sápají po výstřihu. A v neposlední řadě jsou skvělým stimulačním prostředkem pro jemnou motoriku a zrak. Především pokud zvolíte kontrastní barvy jako je černá, bílá a červená – to jsou kombinace barev, na které miminka reagují jako první. Kojící korále mohou obsahovat i jméno vaši malé ratolesti

Jak se o kojicí korále starat?

Péče o kojící korále je velmi jednoduchá a rychlá. Stačí je omýt teplou vodou, případně použít dětské mýdlo nebo přípravek pro čištění láhví, dudlíku apod. Doporučujeme také pravidelně kontrolovat uzlík u spojů, aby vám korále nespadly. Pokud se korále skládají pouze ze silikonových částí, lze je prát v pračce (doporučujeme v nějakém sáčku) na 30°.

Kojicí korále
Kojicí korále

Použité materiály

Na výrobu používáme různé materiály. Zdraví a spokojenost miminek je však pro nás prioritou! Proto všechny komponenty, které používáme, byly zkontrolovány na přítomnost (absenci) BPA, PVC a ftalátů, olova, kadmia a těžkých kovů, a mají certifikáty splňující normy EU. Jsou ve shodě s EN 71, částmi 1, 2 a 3. Průběžně se také provádějí zkoušky pevnosti v naší výrobně.

Naše výrobky však nejsou certifikované jako hračka, proto s nimi nenechávejte své dítě bez dozoru!