Pavučinky snů (lapače snů) zavěšují indiáni volně do místnosti nebo přímo za hlavu spícího. Podle staré legendy severoamerických indiánů se špatné sny zachytí v síti lapače a ráno jsou zničeny denním světlem. Ty dobré sklouznou po peříčku zpět do duše spícího.

Pavučinky snů
Pavučinka snů

Tato legenda nám byla inspirací pro vytvoření našeho lapače – pavučinky snů. Jde o originální dekoraci, která stimuluje miminko k tomu, aby na ní sahalo, koukalo na ni, nebo ji okusovalo. Díky klipu ji můžete zavěsit na korbičku kočárku, nad postýlku, nebo s ní odekorovat pokojíček, například připnuté na provázku spolu s látkovými písmenky, nebo pod poličkou s dekoracemi.

Na přání můžete vytvořit i jinou barevnou kombinaci.

Použité materiály

Na výrobu používáme různé materiály. Zdraví a spokojenost miminek je však pro nás prioritou! Proto všechny komponenty, které používáme, byly zkontrolovány na přítomnost (absenci) BPA, PVC a ftalátů, olova, kadmia a těžkých kovů, a mají certifikáty splňující normy EU. Jsou ve shodě s EN 71, částmi 1, 2 a 3. Průběžně se také provádějí zkoušky pevnosti v naší výrobně.

Naše výrobky však nejsou certifikované jako hračka, proto s nimi nenechávejte své dítě bez dozoru!